دسته بندی مطالب

آموزش های همگانی و تخصصی خدمات ایمونولوژی و ایمونوفلورسانس خدمات پاتولوژی و سیتو پاتولوژی خدمات تشخیص پزشکی و بالینی غربالگری سلامت جنین غربالگری سلامت نوزادان غربالگری و پیشگیری از سرطان همکاران و متخصصین آزمایشگاهی

لیست مطالب

  • تشخیص ایمونولوژیکی بیماریهای خودایمن کلیه

    ﺑﻴﻤﺎﺭﻳﻬﺎﻱ ﺧﻮﺩاﻳﻤﻦ ﻛﻠﻴﻪ و ﺭﻳﻪ ﻣﻌﻤﻮﻻ اﺯ ﺟﻤﻠﻪ ﺑﻴﻤﺎﺭﻳﻬﺎﻳﻲ هستند ﻛﻪ ﺯﻧﺪﮔﻲ اﻧﺴﺎﻥ ﺭا ﺗﻬﺪﻳﺪ ﻣﻴﻜﻨﻨﺪ. ﺁﻧﻬﺎ ﺷﺎﻣﻞ ﮔﻠﻮﻣﺮﻭلوﻧﻔﺮﻳﺖ ﻏﺸﺎﻳﻲ اﻭﻟﻴﻪ (pMGN)، ﻳﻚ ﮔﻠﻮﻣﺮﻭﻧﻔﺮﻳﺖ ﺧﻮﺩاﻳﻤﻦ ﻛﻪ ﺑﻪ اﺷﺘﺒﺎﻩ ﺑﻌﻨﻮاﻥ ﮔﻠﻮﻣﺮﻭﻧﻔﺮﻳﺖ ﻏﺸﺎﻳﻲ اﻳﺪﻳﻮﭘﺎﺗﻴﻚ (IMN) نیزﺷﻨﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪﻩ اﺳﺖ, و ﺳﻨﺪﺭﻡ ﮔﻮﺩ ﭘﺎﺳﭽﺮ ﻣﻴﺒﺎﺷﻨﺪ. ﮔﻠﻮﻣﺮﻭﻧﻔﺮﻳﺖ ﻏﺸﺎﻳﻲ ﺛﺎﻧﻮﻳﻪ ﺗﻮﺳﻄ ﺑﻴﻤﺎﺭﻳﻬﺎﻱ ﻏﻴﺮ ﻛﻠﻴﻮﻱ ﻫﻤﭽﻮﻥ ﻋﻔﻮﻧﺘﻬﺎ, مسمومیتها, ﺩﻳﺎﺑﺖ شیرین, آمیلوئیدوزیس (بیماریی است ناشی از رسوب آمیلوئید) و ﻏﻴﺮﻩ اﻳﺠﺎﺩ ﻣﻴﺸﻮﺩ.

  • تشخیص ایمونولوژیک بیماری گلومرولونفریت پسودوممبرانوس

     

    گلومرولونفریت غشایی اولیه (MGN ) که به عنوان نفروپاتی غشایی ایدیوپاتیک  یا IMN نیز شناخته می شود، بیماری اتوایمیون التهابی مزمن مربوط به اختلال فیلترینگ خون در ساختارهای کلیه (گلومرولی) می باشد. این بیماری با کاهش پیشرونده عملکرد کلیوی همراه است.

    همچنین این بیماری با علائم پیچیده ای همراه است که مشخصه آن پروتئین آوری شدید ،هیپو البونیمی ، هایپر لیپیدمی، ادم ولیپید آوری می باشد. MGN اولیه یکی از دلایل اولیه سندرم نفریتیک  در بالغین قفقازی است. هنگامی که پروتئین اوری افزایش می یابد احتمال از کار افتادگی کلیه وافزایش میزان مرگ و میر به ویژه در افرد دارای مشکلات قلبی عروقی و اختلالات ترومبوامبولیک  بیشتر می شود.

تماس با ما


اریترون یک آزمایشگاه تخصصی است که از راه های مختلف می‌توانید با آن در تماس باشید و پرسش ها و مشکلات خود را به آسانی با متخصصین ما در میان بگذارید.

 

ساعت کار آزمایشگاه از 06:30 صبح الی 10 شب به طور یکسره و روزهای تعطیل از 7 صبح الی 2 بعد از ظهر

اصفهان / خیابان شیخ صدوق شمالی / خیابان شیخ مفید غربی

جواب آزمایش خود را به آسانی از طریق ربات تلگرامی به آدرس [email protected] دریافت نمایید.

شماره تماس : 2-36633621 - 031

شماره فکس: 89784728- 021

[email protected]

کد پستی : 76351-81647