دسته بندی مطالب

غربالگری سلامت جنین غربالگری سلامت نوزادان غربالگری و پیشگیری از سرطان خدمات تشخیص پزشکی و بالینی خدمات ایمونولوژی و ایمونوفلورسانس خدمات پاتولوژی و سیتو پاتولوژی آموزش های همگانی و تخصصی همکاران و متخصصین آزمایشگاهی

Preseptin بیو مارکر جدید برای تشخیص عفونت

| تعداد بازدید : 1182

Preseptin یک بیومارکر حساس ،اختصاصی،قابل اعتماد و جدید برای تشخیص عفونت و همچنین ابزار ارزشمندی برای تشخیص زود هنگام عفونت های باکتریایی گرم مثبت و گرم منفی و عفونتهای قارچی می باشد.

Preseptin بیو مارکر جدید برای تشخیص عفونت

Preseptin-1 یک بیومارکر حساس ،اختصاصی،قابل اعتماد و جدید برای تشخیص عفونت و همچنین ابزار ارزشمندی برای تشخیص زود هنگام عفونت های باکتریایی گرم مثبت و گرم منفی و عفونتهای قارچی می باشد.

Preseptin -2 زودتر از سایر بیو مارکرها در عفونت افزایش می یابد و هیچگونه افزایش غیر اختصاصی در این بیومارکر مشاهده نشده است.

Preseptin -3 کمک ارزشمندی برای طبقه بندی شدت بیماری های عفونی می کند و دارای ارتباط قوی با  APACHE II و SOFA score  می باشد.

Preseptin -4 قدرت پیشگویی بیشتری نسبت به سایر بیومارکرها در تشخیص عفونت دارد،به خصوص زمانی که با ریسک های بالینی ترکیب می شود بسیار مفید می باشد.

Preseptin -5 را می توان در یک دوره زمانی خاص مانیتورینگ شود:

کاهش این بیومارکر نشان دهنده پاسخ به درمان می باشد و میتوان نتیجه خوب درمان را پیش بینی کرد.


نویسنده

واحد تحقیق و توسعه آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک اریترون

تماس با ما


اریترون یک آزمایشگاه تخصصی است که از راه های مختلف می‌توانید با آن در تماس باشید و پرسش ها و مشکلات خود را به آسانی با متخصصین ما در میان بگذارید.

 

ساعت کار آزمایشگاه از 06:30 صبح الی 10 شب به طور یکسره و روزهای تعطیل از 7 صبح الی 8 شب

اصفهان / خیابان شیخ صدوق شمالی / خیابان شیخ مفید غربی

جواب آزمایش خود را به آسانی از طریق ربات تلگرامی به آدرس erythronlab_bot@ دریافت نمایید.

شماره تماس:7-36631906- 031    2 -36633621 - 031

شماره فکس: 89784728- 021

med@Erythron-lab.com

کد پستی : 76351-81647