• آلرژی
 • عفونت ها
 • روماتولوژی
 • نفرولوژی
 • پیوند عضو
 • ایمونوفلورسانس
 • تشخیص ایمونولوژی سایر بیماری ها

دسته بندی مطالب

غربالگری سلامت جنین غربالگری سلامت نوزادان غربالگری و پیشگیری از سرطان خدمات تشخیص پزشکی و بالینی خدمات ایمونولوژی و ایمونوفلورسانس خدمات پاتولوژی و سیتو پاتولوژی آموزش های همگانی و تخصصی همکاران و متخصصین آزمایشگاهی

لیست مطالب

 • مقایسه بیماران با سرم دبل- مثبت و مثبت-تکی برای آنتی بادی های آنکا و anti-GBM

  بیمارانی با سرم دبل- مثبت (double-seropositive) برای آنتی بادی های آنکا و anti-GBM، در مقایسه با بیماران سرم مثبت-تکی(single-seropositive) از لحاظ عملکرد کلیه، بازگشت بیماری و پیامدهای بالینی  متفاوت هستند.

 • تشخیص آزمایشگاهی بیماری نفریت لوپوسی (LN: lupus nephritis)

   لوپوس اریتماتیک سیستمیک(SLE)   یک اختلال autoimmune چند سیستمی مزمن است که بیشتر در زنان جوان رایج است. کمتر از  50% بیماران مبتلا به لوپوس در مراحل اولیه بیماری اختلال عملکرد کلیه (هماچوری-پروتین اوری-کست ها) را نشان می دهند و نقریباً 80% بیماران بعد ها درگیر اختلال کلیه می شوند.

 • تشخیص ایمونولوژیکی بیماریهای خودایمن کلیه

  ﺑﻴﻤﺎﺭﻳﻬﺎﻱ ﺧﻮﺩاﻳﻤﻦ ﻛﻠﻴﻪ و ﺭﻳﻪ ﻣﻌﻤﻮﻻ اﺯ ﺟﻤﻠﻪ ﺑﻴﻤﺎﺭﻳﻬﺎﻳﻲ هستند ﻛﻪ ﺯﻧﺪﮔﻲ اﻧﺴﺎﻥ ﺭا ﺗﻬﺪﻳﺪ ﻣﻴﻜﻨﻨﺪ. ﺁﻧﻬﺎ ﺷﺎﻣﻞ ﮔﻠﻮﻣﺮﻭلوﻧﻔﺮﻳﺖ ﻏﺸﺎﻳﻲ اﻭﻟﻴﻪ (pMGN)، ﻳﻚ ﮔﻠﻮﻣﺮﻭﻧﻔﺮﻳﺖ ﺧﻮﺩاﻳﻤﻦ ﻛﻪ ﺑﻪ اﺷﺘﺒﺎﻩ ﺑﻌﻨﻮاﻥ ﮔﻠﻮﻣﺮﻭﻧﻔﺮﻳﺖ ﻏﺸﺎﻳﻲ اﻳﺪﻳﻮﭘﺎﺗﻴﻚ (IMN) نیزﺷﻨﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪﻩ اﺳﺖ, و ﺳﻨﺪﺭﻡ ﮔﻮﺩ ﭘﺎﺳﭽﺮ ﻣﻴﺒﺎﺷﻨﺪ. ﮔﻠﻮﻣﺮﻭﻧﻔﺮﻳﺖ ﻏﺸﺎﻳﻲ ﺛﺎﻧﻮﻳﻪ ﺗﻮﺳﻄ ﺑﻴﻤﺎﺭﻳﻬﺎﻱ ﻏﻴﺮ ﻛﻠﻴﻮﻱ ﻫﻤﭽﻮﻥ ﻋﻔﻮﻧﺘﻬﺎ, مسمومیتها, ﺩﻳﺎﺑﺖ شیرین, آمیلوئیدوزیس (بیماریی است ناشی از رسوب آمیلوئید) و ﻏﻴﺮﻩ اﻳﺠﺎﺩ ﻣﻴﺸﻮﺩ.

 • تشخیص ایمونولوژیک بیماری گلومرولونفریت پسودوممبرانوس

   

  گلومرولونفریت غشایی اولیه (MGN ) که به عنوان نفروپاتی غشایی ایدیوپاتیک  یا IMN نیز شناخته می شود، بیماری اتوایمیون التهابی مزمن مربوط به اختلال فیلترینگ خون در ساختارهای کلیه (گلومرولی) می باشد. این بیماری با کاهش پیشرونده عملکرد کلیوی همراه است.

  همچنین این بیماری با علائم پیچیده ای همراه است که مشخصه آن پروتئین آوری شدید ،هیپو البونیمی ، هایپر لیپیدمی، ادم ولیپید آوری می باشد. MGN اولیه یکی از دلایل اولیه سندرم نفریتیک  در بالغین قفقازی است. هنگامی که پروتئین اوری افزایش می یابد احتمال از کار افتادگی کلیه وافزایش میزان مرگ و میر به ویژه در افرد دارای مشکلات قلبی عروقی و اختلالات ترومبوامبولیک  بیشتر می شود.

تماس با ما


اریترون یک آزمایشگاه تخصصی است که از راه های مختلف می‌توانید با آن در تماس باشید و پرسش ها و مشکلات خود را به آسانی با متخصصین ما در میان بگذارید.

ساعت کار: از 05:30 صبح الی 12 شب به طور یکسره و روزهای تعطیل از 6:30 صبح الی 10 شب

آدرس: اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، خیابان شیخ مفید غربی

شماره تماس:  7-36631906- 031            2 -36633621 - 031

031-37134

شماره فکس: 89784728- 021                        کد پستی : 76351-81647
ایمیل: med@Erythron-lab.com 

 

جوابدهی

شماره واتس آپ برای دریافت جواب آزمایش :   

   09138183947  

 

نمونه گیری در منزل

برای هماهنگی جهت نمونه گیری در محل مورد نظر خود با شماره های زیر در ساعت مشخص تماس حاصل فرمایید:

آقای مهندس عزیزی    09131689270